Ambjent me qira per zyra Rruga Sulejman Delvina Tirana, Albania

1,000 €
rent
Lloji i Prones: Commercial
ID: select560
Sipërfaqja
40m2
Tualetet
1

Përshkrimi

Jepet ambient me qira per zyra tek Vasil Shanto. Ambienti ka nje ndarje te vetme dhe ndodhet ne katin e dyte te nje objekti, me pamje te lire. Vlen per t`u theksuar fakti qe ndodhet ne nje nder kryqezimet me te frekuentuara te Tiranes, qe e ben mjaft te aksesueshem si ambinet. Per me shume informacion dhe vizite ne ptone jeni te lutur te na kontaktoni.

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 40m2

Rafael Selala