Apartament 2+1 per Qira tek Drejtoria Policise Bulevardi Zhan Dark Tirana, Albania

550 €
rent
Lloji i Prones: Apartment
ID: select559
Sipërfaqja
105m2
Tualetet
2
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
2

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet prane Drejtoris se Policise ne nje pallat te ri dhe te mireadministruar.Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te qytetit te Tiranes.Organizimi i brendshem perbehet nga korridori i cili ben shperndarjen e dhomave,nje dhome ndenjeje me kuzhine dhe ballkon te madh, tre dhoma gjumi,dhe dy tualete ku njeri nga tualetet eshte me dritare.Zona ku ndodhet Apartamenti te jep akses te menjehrshem ne rruge kryesore si dhe fasilitete si:Shkolle,Kopesht,institucione,markete etj.Per me teper informacion rreth prones ju lutem na kontaktoni.

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 105m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Rafael Selala