Ambjet Komercial Per Shitje Rruga e Elbasanit Tirana, Albania

250,000 €
sale
Lloji i Prones: Commercial
ID: select555
Sipërfaqja
87m2
Tualetet
1
Dhoma e gjumit
1

Përshkrimi

Ambjet Komercial Per Shitje.Hyrja nga Rruga kryesore nepermjet 3 dyerve;Ambjenti totalisht i investuar nga pronari aktual,shtrime dhe punime cilesore Gres,instalime elektrike,instalime telefonie,interneti,internet,te instaluar ne nje Impjant Rak,Instalime ngrohje ftohje,aspirim.Banjo totalish e riparuar me instalime moderne,me bolier dhe depozite uji 1000Lit me sistem automatike rregullim presioni.Dritare dopio xham dhe grila persiane cilesore.Ambjent disponon dhe nje verande 117m2 e shtruar me pllake,si dhe dy tenda fikse.Ambjenti eshte i pershtatshem per Bar & Aktivitete te tjera.per me shum informacion dhe nje vizit ne prone jeni te lutur te na kontaktoni

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 87m2
  • select.air_conditioning

Alfred Nelko