Ambjent komercial per Qira tek Qytet Studenti Rruga Pjeter Budi Tirana, Albania

800 €
rent
Lloji i Prones: Commercial
ID: select551
Sipërfaqja
126m2
Tualetet
2

Përshkrimi

Ambient komercial per qira tek Qytet Studenti.Ambjenti ndodhet fare prane Qytet Studentit ne nje nga zonat me te frekuentuara te Qytetit te Tiranes.Ambienti eshte open space dhe ka nje siperfaqe te konsiderueshme dhe nje lartesi prej 5m.Ambjenti mund te perdoret per biznese te ndryshme.Per me shume informacion dhe vizite ne prone jeni te luturn te na kontaktoni.

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 126m2

Rafael Selala