Apartament 3+1 per qira per zyra Rruga Myslym Shyri Tirana, Albania

450 €
rent
Lloji i Prones: Apartment
ID: select548
Sipërfaqja
79m2
Tualetet
1
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
3

Përshkrimi

Apartament per qira ne katin e dyte tek Myslym Shyri. Apartamenti eshte i organizuar ne tre hapsira pune nje ambjent (kuzhine),nje ballkon,nje depo-magazine dhe nje tualet. Ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar me dalje te menjehershme ne rrugen kryesore. Per me shume informacion jeni te lutur te na kontaktoni.

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 79m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Rafael Selala