Objekt 5 Kate Per Qira Rruga 3 Vllezerit Kondi Tirana, Albania

10,000 €
rent
Lloji i Prones: Building
ID: select545
Sipërfaqja
1200m2
Tualetet
10
Dhoma e ndenjes
5
Dhoma e gjumit
15

Përshkrimi

Nje ndertim modern fare prane Rruges se Elbasanit dhe zones se banimit te Abasadoreve sjellim per ju nje objekt te sapo perfunduar me nje siperfaqe ndertimi 220m2.Objekti eshte i rrethuar nga nje verand e gjelberuar si dhe mundesi per 15 poste parkimi. Cdo kat eshte i pavarur nga njeri-tjetri me ashensor i cili shkon deri ne -1. Arredimi sapo ka perfunduar me pajisje dhe elektroshtepiake hi-tech.Kuzhinat jane te pajisura me te gjitha pjeset e gatimit nga me cilesoret.Cdo kat ka oxhak funksional si dhe sitem kondicionimi Daikin.Katet organizohen ne 1 apartament 3+1 me tre tualete si dhe cdo dhome me ballkon,cdo kat eshte i njejt me tjetrin ne planimetri, me shkalle me ndricim natyral dhe ashensor.Papafingo eshte e realizuar me dru me nje pamje fantastike te qytetit ku mbizoteron qetesia dhe relaxi.Objekti mund te perdoret per Rezidente apo dhe per Biznes.Mund te jepet me qira ne total i kompletuar (ose bosh) por dhe i ndare ne kate.Per cdo informacion shtese jeni te lutur te na kontaktoni.

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 1200m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 5

Marina Pali