Ambjent per Zyra tek Stadiumi Dinamo Rruga Gjin Bue Shpata Tirana, Albania

400 €
rent
Lloji i Prones: Commercial
ID: select534
Sipërfaqja
60m2
Tualetet
1

Përshkrimi

Ambjenti ndodhet fare prane Stadiumit Dinamo.Organizohet nga nje siperfaqe open space me siperfaqe prej 60m2.Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit te Tiranes dhe ka nje akses te shpejt ne rruge kryesore.Per me teper informacion ju lutem na kontktoni

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 60m2

Rafael Selala