Jepet me Qira, Vile 3 kateshe !!! Rruga Akacia , Mjull Bathore Tirana, Albania

980 €
rent
Lloji i Prones: Villa
ID: select533
Sipërfaqja
260m2
Kati
1
Tualetet
3
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
3

Përshkrimi

Jepet me Qira, Vile 3 kateshe me siperfaqe totale ndertimi 260 m2, e sapo perfunduar. Ne katin e pare organizohet zona e dites me ambient ndenjieje te bollshme si dhe ambientin e gatimit e te ngrenies dhe nje tualet. Ne katin e dyte eshte zona e nates me tre dhoma gjumi dhe tualeti. I gjithe kati i dyte eshte i rrethuar nga ballkoni i cili ofron nje pamje te mrekullueshme te oborrit te prones. Kati i trete eshte projekt papafingo me nje hapire te bollshme si dhe nje tualet dhe kjo e rrethuar me ballkon. Vila eshte e rrethuar nga nje kopesht i bollshem e i gjelberuar..

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 260m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Rafael Selala