Ambient Per Qira I Pershtatshem Per Zyra BUlevardi Bajram Curri Tirana, Albania

1,000 €
rent
Lloji i Prones: Commercial
ID: select501
Sipërfaqja
55m2
Dhoma e gjumit
1

Përshkrimi

Ambient per qira,i pershtatshem per Zyra Avokatie,Per Klinike,Laboratore,etj.Ambienit ndodhet prane,Klinikes Shendetesore dhe Gjykates Apelit.Per me shum informacion dhe nje vizit ne prone jeni te lutur te na Kontaktoni.

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 55m2

Alfred Nelko