Dublex per qira te Shallvaret Blv Bajram Currri Tirana, Albania

280 €
rent
Lloji i Prones: Duplex
ID: select500
Sipërfaqja
70m2
Kati
5
Tualetet
2
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
1

Përshkrimi

Jepet dublex per qira te Shallvaret. Dublexi ndodhet ne nje nga zonat me preferenciale te kryeqytetit me pamje te lire nga Blv Bajram Curri. Ka nje siperfaqe prej 70m2. Ne katin e poshtem ndodhet nje dhhome ndenjeje, kuzhina dhe nje tualet ndersa ne katin e siperm (papafingo) ndodhet dhoma e gjumit dhe nje tualet tjeter. Per me shume informacion dhe vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 70m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Rafael Selala