Apartament me qira per zyra Rruga Fatmir Haxhiu Tirana, Albania

600 €
rent
Lloji i Prones: Apartment
ID: select497
Sipërfaqja
61m2
Kati
2
Tualetet
1
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
3

Përshkrimi

Jepet apartament me qira per zyra te Rr. e Elbasanit. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati pas ETC. Eshte i organizuar ne tre hapesira apo dhoma, dy ballkone si dhe nje tualet. Per me shume informacion dhe vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 61m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Rafael Selala