Apartament 2+1 per Qira tek Komuna e Parisit Rruga Medar Shtylla Tirana, Albania

450 €
rent
Lloji i Prones: Apartment
ID: select195
Sipërfaqja
92m2
Kati
2
Tualetet
2
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
2

Përshkrimi

Apartament per Qira 2+1 per perdorim zyre , ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes , ne katin e dyte te nje pallati te ri . Apartamenti organizohet prej sallonit te ndenjes , dy dhoma gjumi , dy tualete si dhe nje ballkon . Apartamenti Orientimi i apartamentit eshte shum i favorshem , me pamje te lire nga lulishtja . I pershtatshem per klinike dentare , zyre konsulence etj . Per me shume informacion ose vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni .

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 92m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Rafael Selala