Ambient per Zyra ne Qender Rruga Hoxha Tahsim Tirana, Albania

1,200 €
rent
Lloji i Prones: Office / Practice
ID: select153
Sipërfaqja
310m2
Tualetet
2
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
4

Përshkrimi

Super ambient per zyra prane Pazarit te Ri dhe Qendres me siperfaqe 310m2 me mundesi ndarje 150m2 dhe 160m2. Zyrat jane bosh por mund te kompletohen sipas deshirave te klientit.Cdo zyre eshte e pajisur me sistem ngrohje-ftohje si dhe aspirim gjithashtu godina disponon gjenerator. Per me shume informacion na kontaktoni

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 310m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Rafael Selala