Magazine per qira ne Astir Rruga Teodor Keko Tirana, Albania

1,000 €
rent
Lloji i Prones: Warehouse
ID: select139
Sipërfaqja
230m2

Përshkrimi

Magazine per qira te Astiri. Magazina eshte e ndare ne dy pjese secila me nje siperfaqe prej 230m2 dhe me nje lartesi 4.30 m. Per me shume informacion ose vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 230m2

Alfred Nelko