Ambient per zyra ne Bllok Rruga Ibrahim Rugova Tirana, Albania

800 €
rent
Lloji i Prones: Office
ID: select136
Sipërfaqja
150m2
Tualetet
2
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
3

Përshkrimi

Ambient per qira ne Zonen e Bllokut dhe ne nje nga ndertimet me cilesore.Ambienti ka funksionuar vetem si zyra dhe si e tille sherbehet.Ambienti eshte i perbere nga nje salle pritje,3 ambiente pune, ballkon, nje kuzhine, si dhe dy tualete.Zyra eshte totalisht e mobiluar por mund te hiqen dhe te shtohen gjera ne te sipas nevojave.Ne cmim jane te perfshire taxat.Per me shume informacion dhe vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 150m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Marina Pali