Ambient per Zyra luksoze prane Stadiumit Dinamo Rruga Emin Duraku Tirana, Albania

2,000 €
rent
Lloji i Prones: Office
ID: select128
Sipërfaqja
150m2
Tualetet
2
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
3

Përshkrimi

Ambient per zyra ne nje nga zonat me te mira te Tiranes prane Stadiumit Dinamo. Ambienti ka nje mobilim super cilesor qe qendron ne ambient i cili organizohet nga nje sall e madhe pritje, nje kuzhine, dy dhoma mbledhje,dy tualete si dhe dy ballkone.Per me shume informacion dhe vizite ne prone na kontaktoni.

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 150m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Marina Pali