Apartament 3+1 per Qira te Liceu Artistik Rruga Mustafa Matohiti Tirana, Albania

1,000 €
rent
Lloji i Prones: Apartment
ID: select23
Sipërfaqja
135m2
Tualetet
2
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
3

Përshkrimi

Apartament per qira ne nje nga zonat me te mira dhe elitare te Tiranes ne nje objekt te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim te brendshem prej nje salloni te madh me kuzhine, tre dhoma gjumi, dy tualete, nje garderope. Ne dispozicion te apartamentit eshte gjithashtu dhe nje garazh.Per me shume informacion apo vizite ne prone mund te na kontaktoni.

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 135m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Marina Pali