Apartament 3+1 per Qira Modern Rruga Vaso Pasha Tirana, Albania

2,000 €
rent
Lloji i Prones: Apartment
ID: select15
Sipërfaqja
143m2
Kati
3
Tualetet
2
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
3

Përshkrimi

super apartament per qira prane Gardes dhe zones se Bllokut. Apartamenti ka nje organizim te brendshem prej nje salloni te madh me kuzhine, tre dhoma gjumi, dy ballkone si dhe dy tualete. Apartamenti eshte i arreduar nga firmat me prestigjoze, me pajisje dhe mobilim teper luksoze. Ne sherbim te apartamentit eshte i perfshire dhe nje garazh me sip 35m2. Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 143m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Marina Pali