VILE PER QIRA NE SUNRISE RESIDENCE Sun Rise Residence Tirana, Albania

2,500 €
rent
Lloji i Prones: Villa
ID: select3
Sipërfaqja
350m2

Përshkrimi

Vile per qira ne Kompleksin Sunrise.Vila eshte pjese e nje prej komplekseve me te reja ne Rrugen e Vilave si dhe prane qendres tregtare TEG.Vila ka nje organizim te brendshem prej: Kati I living ,kitchen te vecuar,ballkon dhe nje tualet.Kati II dhoma matrimoniale me garderobe ballkon dhe tualet te brendshem, dy dhoma gjumi femijesh secila me ballkon si dhe nje tualet.Kati III ka nje studio verande + verande teknike.Ne katin -1 living i vogel apo salle pritjesh, dhome larje tharje, kantine vere si dhe dy poste parking(garazh) dhe nje depo shfrytezuese. Mos humbisni rastin per nje jete ne kete kompleks si dhe prane kesaj vile ku ofrohen sherbime si pishine,palester,bar-kafe etj.Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 350m2
  • select.

Marina Pali