SHITET VILE LUKSOZE AKACIA HILL Tirana, Albania

Çmimi sipas kërkesës
sale
Lloji i Prones: Villa
ID: select1325
Sipërfaqja
750m2
Tualetet
6
Dhoma e ndenjes
3
Dhoma e gjumit
5

Përshkrimi

sJELLIM PER JU NE SHITJE VILE LUKSOZE NE REZIDENCEN AKACIA HILL • Informacion mbi Vilën: Siperfaqe trualli prej 750m2 Siperfaqe ndertimi 675.79m2 e organizuar ne 4 kate, me garazh te mbyllyr 35m2. -Kati perdhe 202.2m2 : 2 sallone, 2 tualete, 1 dhome gjumi, 1 Depo, magazine veglash,oxhak funksional , sauna , xhakuzi, Hapesire palestre me dalje ne oborr dhe pishine. -Kati i pare 229.41m2 +ballkon : 1 sallon i madh me ambient gatimi te vecuar , 2 zona ndenje , oxhak funksional, 1 tualet , verande 32m2 - Kati i dyte 140.48m2 +ballkon : 3 dhoma gjumi, 2 tualete , 1 lavanteri ,1 ballkon -Kati i trete (papafingo) 103.7m2 : 1 sallon ndenje, 1 dhome gjumi , 1 tualet, 1 ballkon Vila ka nje investim modern dhe cilesor ne detaje ndertmi dhe dekorimi . Investime eksta si : Dhome sauna ,xhakuzi ne pishine, sistemi ngrohje|ftohje me chiller, sistem kapot, sistem vadites automatik kopshtit dhe luleve ,dekorimi fasades se viles, sistem alarmi, kamerash, pus uji ne oborr, dyshemeja me sistem ngrohje, 3 oxhak funksional, grilat me sistem automati PER ME SHUME INFORMACION DHE VIZITE NE PRONE JU LUTEM NA KONTAKTONI

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 750m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 3

Marina Pali