Jepet me qira Apartament 2+1+oborr Tirana, Albania

450 €
rent
Lloji i Prones: Apartment
ID: select1324
Sipërfaqja
135m2
Tualetet
2
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
2

Përshkrimi

Jepet me qira aprtament 2+1 ne Sauk te vjeter. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe i mirembajtur. Ai ka nje siperfaqe prej 135m2 i rrethuar ngaq ballkon dhe verand.Parkim te perfshire ne cmim. Oborr per te luajtuar femijet dhe qendrim per familjaret. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 135m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Marina Pali