Apartament modern 2+1 Per Qira Rruga Petronini Luarasi Tirana, Albania

800 €
rent
Lloji i Prones: Apartment
ID: select1313
Sipërfaqja
140m2
Tualetet
2
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
2

Përshkrimi

Super apartament per qira ne nje nga zonat me te kerkuara dhe vetem 5 min nga Sheshi Skenderbej.Apartamenti eshte totalisht i rinovuar dhe mobiluar nga firmat me prestigjoze. Ai organizohet nga korridori shperndares,sallon me kuzhine si dhe dalje ne verand,dy dhoma gjumi me dy tualete me ndricim natyral.Apartamenti te ofron nje pamje te lire nga qendra e tiranes.Me orientim Jug,perendim gjate gjithe dites.Per me shume informacion jeni te lutur te na kontaktoni

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 140m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Marina Pali