APARTAMENT 1+1 PER QIRA Tirana, Albania

440 €
rent
Lloji i Prones: Apartment
ID: select1312
Sipërfaqja
62m2
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
1

Përshkrimi

Jepet me qira apartament 1+1 totalisht i mobiluar.Apartamenti eshte pjese e nje ndertimi te ri ne zonen e Spitaleve dhe Oxhakut. Organizohet nga salloni sebashku me kuzhine,dhome gjumi,ballkon si dhe tualet.Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 62m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Marina Pali