Apartament 1+1 per Qira Rruga e Vilave Tirana, Albania

650 €
rent
Lloji i Prones: Apartment
ID: select1310
Sipërfaqja
72m2
Tualetet
1
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
1

Përshkrimi

Jepet me Qira apartament 1+1 prane Teg ne nje nga Rezidencat me te reja.Apartamenti eshte totalisht i mobiluar.I organizuar nga salloni sebashku me kuzhinen,dhome gjumi si dhe tualet.Apartamenti orientohet jug-lindje me diell dhe drite gjate gjithe dites.Per me shume info mos hezitoni te na kontaktoni

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 72m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Marina Pali