VILE PER QIRA Rolling Hill Residence Tirana, Albania

3,500 €
rent
Lloji i Prones: Villa
ID: select1309
Sipërfaqja
460m2
Tualetet
4
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
4

Përshkrimi

Vilë dykatëshe e rikonstruktuar tërësisht, në një nga rezidencat më të mira në Tiranë. Tani mirë se vini në këtë shtëpi të madhe të bollshme, ju presin me tavane të larta, ndriçim të mbyllur dhe shumë dritare që lejojnë dritën natyrale. Ndërsa hyni në këtë shtëpi moderne, do të shihni sallën e madhe me hyrje në dhomën e ndenjes, kuzhinën dhe dhomën e gjumit të miqve. Zona e ngrënies duket nga një dritare në një oborr të shtëpisë. Oborri i shtëpisë komod me një zonë të integruar BBQ , hapsire parkimi per 2 makina. Shkallët e bukura të çojnë në nivelin e dytë ku do të gjeni suitën kryesore, me tavan të lartë dhe hapësirë ​​të bollshme dhe 2 dhoma gjumi shtesë me banjo dhe gjithashtu 3 ballkone. Shtepia eshte e pajisur me 1 dhome lavanterie, 1 depo dhe gjithashtu 1 dhome personeli. Vendndodhja absolutisht e mahnitshme, mos e humbisni këtë mundësi!!!

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 460m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Marina Pali