JEPET ME QIRA 1+1 Rruga e Kosovareve Tirana, Albania

600 €
rent
Lloji i Prones: Apartment
ID: select1308
Sipërfaqja
60m2
Tualetet
1
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
1

Përshkrimi

Jepet me qira apartament 1+1.Objekti me cilesor dhe me IN ne zone. Apartamenti eshte totalisht i arreduar. Apartamenti organizohet nga salloni me kuzhine dhe ballkon,dhome gjumi me dalje ne ballkon si dhe tualeti. Per nje vizite ne prone dhe me shume informacion ju lutem na kontaktoni

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 60m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Marina Pali