Jepet me Qira Apartament 1+1 Petronini Luarasi Tirana, Albania

600 €
rent
Lloji i Prones: Apartment
ID: select1307
Sipërfaqja
62m2
Kati
3
Tualetet
1
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
1

Përshkrimi

Jepet me qira apartament 1+1 ne nje objekt te ri te vitit 2023.Apartamenti eshte totalisht i arreduar. I organizuar nga salloni me kuzhine,nje dhome gjumi me ballkon te madh si dhe tualet. I gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket Ac5,elektroshtepiake cilesore.Per me shume informacion jeni te lutur te na kontaktoni.

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 62m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Marina Pali