Apartament 2+2 Për Shitje , Liqeni i Thate - 170,000€ | 102 m² Tirana, Albania

165,000 €
sale
Lloji i Prones: Apartment
ID: select1288
Sipërfaqja
102m2
Tualetet
2
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
2

Përshkrimi

Ky apartament 2+2 për shitje ndodhet në zonën e Liqeni i Tiranes, Liqeni i Thate me çmimin 170,000€ dhe ka një sipërfaqe prej 102 m². • Sipërfaqe neto: 94.8 m² • Sipërfaqe brute: 102 m² • 1 sallon • 1 kuzhinë • 2 dhoma gjumi • 2 banja Ne cmim te apartamentin eshte e perfshire gjithashtu dhe nje depo per vendosjen e nje motorri,biciklete. Dokumunetacion i rregullt pronesie. • Për më shumë informacion, ju lutemi të na kontaktoni!

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 102m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Marina Pali