Shitet Apartament 2+1+ Depo Rruga E Kavajes Tirana, Albania

338,000 €
sale
Lloji i Prones: Apartment
ID: select1277
Sipërfaqja
135m2
Tualetet
2
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
2

Përshkrimi

Shitet super apartament ne kompleksin Delijorgji. Apartamenti ka nje siperfaqe bruto prej 135.3m2 i organizuar nga salloni me kuzhine,dy dhoma gjumi,dhoma larje-tharje,dy tualete si dhe nje ballkon te madh i cili ben lidhje me cdo hapsire te apartamentit. Apartamenti ka investim serioz me vetrata triplex me shine,kondicionim daikin qendror,i shtruar me parket,sistemin elektrik dhe hidraulik te perfunduar. Per me shume informacion jeni te lutur te na kontaktoni

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 135m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Marina Pali