VILE 3 KATE PER QIRA Tirana, Albania

4,500 €
rent
Lloji i Prones: Villa
ID: select1266
Sipërfaqja
800m2
Tualetet
5
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
5

Përshkrimi

Jepet me qira vile ne Rezidencen White House. Vila ka organizim prej 3 kate me nje kat nen dhe. Kat 0 sallon i madh me kuzhine te vecuar,verand.Kat 1 organizohet nga 3 dhoma gjumi 2 tualete. Kat 2 dhome tualet verand e madhe.KAt -1 organizohet nga 1 dhome gjumi, dhome teknike,tualet si dhe nje ambient i madh per palester,studio etj. Vila ka 4 poste parkimi si dhe verand te gjelberuar. Jepet e mobiluar ose gjysem e mobiluar sipas kerkesave.Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 800m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Marina Pali