VILE PER QIRA Rezidenca Kodra e Diellit Tirana, Albania

3,500 €
rent
Lloji i Prones: Villa
ID: select1264
Sipërfaqja
500m2
Tualetet
5
Dhoma e ndenjes
2
Dhoma e gjumit
5

Përshkrimi

Vile per qira 4 kate te Rezidenca Kodra e Diellit 1. Vila organizohet nga $ kate, 5 dhoma gjumi,5 tualete,2 sallone, nje kuzhine, nje lavanderi,garderobe,1 sauna dhe jacuzzi,3 veranda, pishine, oxhak, si dhe 2 poste parkimi. Vila eshte e pajisur vetem me kuzhine, drita uje 24/7,wifi,siguri. Pjese e nje nga rezidencave me te kerkuara ne tirane.Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 500m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 2

Marina Pali