VILE PER QIRA NE REZIDENCEN ACACIA HILL Mjull-Bathore Tirana, Albania

4,500 €
rent
Lloji i Prones: Villa
ID: select1263
Sipërfaqja
805m2
Tualetet
6
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
5

Përshkrimi

Mjulle - Bathore, Kompleksi Akacia Hills, jepet me qira Vile 3-kat. Siperfaqe Ndertimi: 540m2 Siperfaqe Kopshti + Pishine: 805m2 Organizimi brendshem eshte si me poshte: Kati -1 dy sallone,nje dhome gjumi , nje depo, nje banjo, verande. Kati 0. Sallon i madh , kushina, banjo, koridor dhe garazhd. Kati 1. Tre dhoma gjumi , tre banjo dhe lavanteri. Kati 2 (papafingo) ,nje sallon, nje dhome gjumi , nje banjo, garderobe dhe veranda. Sistemi i ngrohjes eshte VRF. Vila ofron privatesi maksimale,orientimi eshte Lindje -Jug, gjithashtu ofron dhe fushepamje te lire. Disponon Dokumentacion te plote Hipotekor. Per vizite ne prone, ju lutem na kontaktoni !!!

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 805m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Marina Pali