Vile+Pishine per Qira Mjull-Bathore Tirana, Albania

4,500 €
rent
Lloji i Prones: Villa
ID: select1262
Sipërfaqja
700m2
Tualetet
4
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
4

Përshkrimi

Jepet me qira vile ne nje nga rezidencat me te reja ne Qytet. Rezidenca Cuci është një rezidence e re banimi moderne dhe ECO-TECH, në një nga zonat më të preferuara dhe elitare të Tiranës, larg zhurmës dhe kaosit urban,në mes të gjelbërimit, ajrit të pastër dhe qetësisë. Rezidenca ofron 10 vila moderne që shtrihen në 7000 m2 të gjelbëruara të rrethuara nga infrastruktura moderne. Vila ka postet e parkimit private si dhe pishine. Per me shume informacion dhe vizite ne kete prone ju lutem na kontaktoni.

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 700m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Marina Pali