Apartament 1+1+Garazh Per Qira Rruga Reshit Petrela Tirana, Albania

400 €
rent
Lloji i Prones: Apartment
ID: select1259
Sipërfaqja
78m2
Tualetet
1
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
1

Përshkrimi

Apartament 1+1 per Qira ne nje pallat te ri me 2 ashensor. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar. Ndodhet prane ish stacionit te Trenit ne Rrugen Reshit Petrela. Apartamenti disponon gjithashtu nje post parkimi me cmim 40 euro ne muaj.Per me shume informacion dhe vizite ne prone ju lutem na kontaktoni

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 78m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Marina Pali