Apartament/Zyre per Qira Rruga e Dibres Tirana, Albania

450 €
rent
Lloji i Prones: Office
ID: select1258
Sipërfaqja
65m2
Tualetet
1
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
1

Përshkrimi

Jepet me qira aprtament 1+1 ne Rrugen e Dibres ne nje ndertim te ri te vitit 2021. Apartamenti jepet bosh per zyra. Per me shume informacion dhe vizite ne prone ju lutem na kontaktoni

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 65m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Marina Pali