Apartament 2+1 per Qira Rruga Petronini Luarasi Tirana, Albania

500 €
rent
Lloji i Prones: Apartment
ID: select1254
Sipërfaqja
90m2
Tualetet
1
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
2

Përshkrimi

Apartament per qira ne nje ndertim te ri me ashensor.Apartamenti ndodhet perball shkolles se Baletit. I organizuar nga salloni me kuzhine,dy dhoma gjumi si dhe tualet.Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 90m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Alfred Nelko