Super apartament+Garazh per Qira Rruga Dervish Hima Tirana, Albania

2,000 €
rent
Lloji i Prones: Apartment
ID: select1253
Sipërfaqja
124m2
Tualetet
2
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
2

Përshkrimi

Jepet me qira ne nje nga godinat me prestigjoze ne Tirane apartament 2+1+garazh.Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne stil skandinav.Me organizim prej sallonit sebashku me kuzhine,depo,dy dhoma gjumi,dy tualete,dhome larje tharje.Apartamenti ka orientim totalisht Jug-Perendim me drite dhe diell gjate gjithe dites.Per nje vizite ne kete prone ju lutem na kontaktoni.

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 124m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Marina Pali