Apartament 2+1 per Qira Rruga Mustafa Matohiti Tirana, Albania

1,350 €
rent
Lloji i Prones: Apartment
ID: select1252
Sipërfaqja
122m2
Tualetet
2
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
2

Përshkrimi

Apartament luksoz per qira prane Liceut Artistik dhe Rtsh. Apartamenti ndodhet ne nje objekt te ri totalisht i mobiluar. Apartamenti ka organizim prej salloni te madh me ballkon dhe kuzhine me vete,dy dhoma gjumi me tualet.Ne cmim perfshihet edhe nje post parkimi.Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 122m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Marina Pali