Apartament 2+1+Garazh Per Qira Rruga Mustafa Matohiti Tirana, Albania

1,000 €
rent
Lloji i Prones: Apartment
ID: select1249
Sipërfaqja
110m2
Tualetet
2
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
2

Përshkrimi

Super Apartament modern per qira ne zonen e Liceut Artistik dhe Rr.Elbasanit.Apartamenti eshte totalisht i investuar nga pajisjet me te mira ne treg.Gjithashtu tualetet jane te pajisura me dush hidromasazh dhe vask me hidromasazh.Apartamenti organizohet nga salloni me kuzhine me vete,dy dhoma gjumi dy tualete si dhe ballkon.Ne cmim eshte i perfshire interneti+Tv,garazh si dhe taxa.Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 110m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Marina Pali