Apartament 2+2 me qira në Rrugën e Kavajës, Tiranë - 850€ | 138 m² Tirana, Albania

850 €
rent
Lloji i Prones: Apartment
ID: select1321
Sipërfaqja
138m2
Tualetet
2
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
2

Përshkrimi

Ky apartament është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që kërkojnëë jetojnë në zemër të Tiranës, në Rrugën e Kavajës • Sipërfaqe: 138 m² • Apartamenti përmban një dhomë ndenjeje, një kuzhinë, dy dhoma gjumi dhe dy banjo • Ideal për familje ose profesionistë që dëshirojnë të jetojnë afër qendrës dhe të kenë qasje të lehtë në shërbime dhe infrastrukturë • Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 138m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Emanuel Lazri