Apartament 2+2 për Shitje në Astir - 140000€ | 115.4 m² Tirana, Albania

140,000 €
sale
Lloji i Prones: Apartment
ID: select1306
Sipërfaqja
115m2
Tualetet
2
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
2

Përshkrimi

Apartamenti me dy dhoma gjumi dhe dy tualet është për shitje në Astir, Tiranë me çmimin 140000€. • Sipërfaqe neto 96.5 m² • Sipërfaqe bruto 115.4 m² • Një dhomë ndenje dhe një kuzhinë • Dy dhoma gjumi • Dy tualet • Kjo pronë mund të jetë zgjedhje e përshtatshme për familje • Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 115m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Emanuel Lazri