Apartament 2+1 Për Shitje në Vila e Zogut, Durrës - 200000€ | 136 m² Durrës, Albania

200,000 €
sale
Lloji i Prones: Apartment
ID: select1303
Sipërfaqja
136m2
Kati
3
Tualetet
1
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
2

Përshkrimi

Shtëpia e ëndrrave tuaj tek Vila e Zogut, Durrës është këtu • 136 m² sipërfaqe bruto • Apartament në katin e 3-të • Pamje te lire nga deti • Shtëpia përfshin 1 sallon, 1 kuzhinë, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet • Zonë e qetë dhe e sigurt • Shumë pranë qendrës së qytetit • Parking ne zone per makinat tuaja • Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 136m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Emanuel Lazri