Vila 4+3 për Qira në Sauk, Tiranë - 1200€ | 300m² Tirana, Albania

1,200 €
rent
Lloji i Prones: Villa
ID: select1298
Sipërfaqja
500m2
Tualetet
3
Dhoma e ndenjes
2
Dhoma e gjumit
4

Përshkrimi

Vila e bukur 4+3 është në dispozicion për qira në zonën e Saukut, Tiranë me çmim prej 1200€ dhe sipërfaqe 300m².Vila ka gjithashtu hapsire te brendshme ne oborr per parkimin e makinave.Jepet me qira bosh ose e mobiluar sipas kerkesave. • Sipërfaqe neto 300m² • Sipërfaqe bruto 500m² • Përbëhet nga 2 dhoma ndenje, 1 kuzhinë, 4 dhoma gjumi dhe 3 banja • Përshtatet për familje ose grup të madh të personave • Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 500m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 2

Marina Pali