Apartament 3+2 Për Shitje në Kopshti botanik/zoologjik,Liqeni I Tiranes,Liqeni I thate - 360000€ | 184m² Liqeni Artificial Tirana, Albania

360,000 €
sale
Lloji i Prones: Apartment
ID: select1289
Sipërfaqja
184m2
Tualetet
2
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
3

Përshkrimi

Apartamenti 3+2 për shitje në zonën e Kopshti zoologjik,Liqeni I Tiranes,Liqeni I thate, me çmim 360000€ dhe sipërfaqe 184m². • Sipërfaqe e brendshme: 140m² • Sipërfaqe e përgjithshme: 184m² • 1 sallon • 1 kuzhinë • 3 dhoma gjumi • 2 banja • Apartamenti i përshtatshëm për familje të madhe. Ne cmim i perfshire nje post parkimi si dhe mobilimi. • Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 184m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Marina Pali