Vile per Qira ne Peze Peze e Vogel Tirana, Albania

600 €
rent
Lloji i Prones: Villa
ID: select1251
Sipërfaqja
700m2
Tualetet
2
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
3

Përshkrimi

jepet me qira 3 Kate Vile totalisht e mobiluar.Ndertim i vitit 2016. Mobilim Bashkekohor. Vila organizohet nga Sallon me kuzhine,3 dhoma gjumi,2 tualete si dhe papafingo.Ofron 3 poste parkimi te perfshira ne cmim.Gjithashtu vila rrethohet nga nje sip trualli prej 700m2 me peme frutore per te kaluar dite te kendshme,barbeky,lojra etj.Opsionale eshte mundesia e shitjes se kesaj vile mes qetesise dhe natyres. Per me shume informacion apo vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 700m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Marina Pali