Apartament/Zyre per Qira ne Bllok Rruga Sami Frasheri Tirana, Albania

680 €
rent
Lloji i Prones: Apartment
ID: select1250
Sipërfaqja
110m2
Tualetet
1
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
3

Përshkrimi

Ambjent per qira ne Zonen e Bllokut. Ambjenti eshte i organizuar nga 3 ambjente dhe nje tualet.gjithashtu ballkon me orientim Jug. Apartamenti jepet per banim ose per zyra. Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 110m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Marina Pali