Apartament per Shitje 2+1 ne Qender Rruga Kostandin Kristoforidhi Tirana, Albania

150,000 €
sale
Property Type: Apartment
ID: select33
Surface
103m2
Bathrooms
2
Living Room
1
Bedroom
2

Description

Apartament per shitje ne nje ndertim te ri prane Qendres se Tiranes dhe 9 Katesheve. Apartamenti ka nje organizim prej nje salloni me kendin e gatimit me vete, dy dhoma gjumi si dhe dy tualete.Orientimi i apartamentin eshte Jug-Lindje, garazhi qe ka ne dispozicion i cili eshte eshte i perfshire ne cmim dhe ndodhet ne -1 si dhe aksesi i menjehershem ne Qender e ben kete apartament mjaft te pelqyer.Per me shume informacion dhe vizite ne prone na kontaktoni.

Features

  • Surface : 103m2
  • Living Room : 1

Marina Pali