Njesi Komerciale per shitje Bulevardi Bajram Curri Tirana, Albania

160,000 €
sale
Property Type: Commercial
ID: select22
Surface
25m2
Bathrooms
1
Bedroom
1

Description

Ne Bulevardin Bajram Curri sjellim per ju njesi komerciale per shitje buze rruge dhe me fasade xhami. Kjo njesi ka lartesi mbi 5 metra dhe eshte e organizuar ne forme dupleksi me siperfaqe totale 20 m2. Vlen si mundesi e mire investimi pasi dyqani ka nje biznes te ngritur prej 20 vitesh por mund te sherbeje edhe per biznese te tjera si agjensi,noteri,dyqan aksesoresh,parfumeri etj. Per me shume informacion dhe vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.

Features

  • Surface : 25m2

Marina Pali