Apartament 2+1 per Shitje Rruga Idriz Dollaku Tirana, Albania

67,000 €
sale
Property Type: Apartment
ID: select20
Surface
100m2
Floor
1
Bathrooms
2
Living Room
1
Bedroom
2

Description

Apartament per shitje ne Rrugen Idriz Dollaku prane Fushes se Ali Demit. Apartamenti ka nje organizim te brendshem prej nje salloni te madh, dy dhoma gjumi dy tualete. Apartamenti eshte totalisht i shtruar me parket dhe me punime ekstra nga pronari ekzistues.Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.

Features

  • Surface : 100m2
  • Living Room : 1

Marina Pali