Duplex per Qira Super Modern Rruga Pjeter Budi Tirana, Albania

1,500 €
rent
Property Type: Duplex
ID: select17
Surface
220m2
Bathrooms
2
Living Room
1
Bedroom
2

Description

Duplex per qira ne nje nga zonat me te qeta dhe me te mira te Tiranes,prane drejtorise se Higjenes. Apartamenti ndodhet ne katet e fundit te nje pallati te ri ndertuar vitet e fundit.Ne katin e siperm te ti duplexi organizohet ne nje living room te madh me oxhak modern funksional, kuzhine me vete e pajisur me elektro shtepiake nga markat me prestigjoze.Ne katin e poshtem ka nje organizim prej nje biblioteke dhe studio pune, dy dhoma gjumi ajo matrimoniale me nje garderop prej 6m gjatesi dhe e femijeve,dy tualete dhe ballkon i madh me pamje te lire.Duplexi eshte i arreduar totalisht ne stil modern,punimet jane shume cilesore si ato elektrike multifunksional,termoizolim total apartamentit si dhe sistem chiller ngrohje/ftohje.Apartamenti disponon dhe dy poste parkimi ne katin -1 te tij.Per me shume informacion dhe vizite ne kete apartament mos hezitoni te na kontaktoni.

Features

  • Surface : 220m2
  • Living Room : 1

Marina Pali